chwilowki
łść

Drzwi DRE

 

 Konstrukcja

 

Rama skrzydła www.profitinthebag.com wykonana z drewna iglastego lub z płyty MDF. Wypełnienie stanowi wkład stabilizujący „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa. Płyta zewnętrzna HDF uszlachetniona okleiną dekoracyjną DRE-Cell Decor, płytą lakierowaną LACK-Decor lub okleiną naturalną, zabezpieczoną 5 warstwami lakieru utwardzonego w technologii UV. Wszystkie skrzydła przylgowe (oprócz przeciwpożarowych, VETRO i SCALA) mają profilowaną krawędź KARNIES nadającą drzwiom efektowny i niepowtarzalny charakter. Wszystkie skrzydła przylgowe (oprócz VETRO, przeciwpożarowych) przygotowane są do skrócenia maksymalnie o 60mm.

W standardzie

  • wypełnienie plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa
  • 2 lub 3 zawiasy (srebrne) 
  • zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub oszczędnościowy
  • szyby o gr. 4mm: KORA BIAŁA, ŻALUZJA, CHINCHILA
  • albo za dopłatą DECORMAT lub szyby dekoracyjne
  • w kolekcji VETRO szyba hartowana o grubości 8mm
  • wszystkie skrzydła łazienkowe DRE-Cell Decor i LACKDecor posiadają tuleje wentylacyjne oraz zamek z blokadą łazienkową.

 

Skrzydła 90 i szersze wyposażone są w 3 zawiasy. Dodatkowo przygotowane są do montażu klamek oraz szyldów (o wymiarach zgodnych ze standardowo wmontowanym zamkiem zapadkowo-zasuwkowym) o rozstawie 72mm. BULAJ wykonany jest z płyty MDF w okleinie imitującej aluminium. Opcjonalnie może być stalowy – w tym wypadku zalecamy skrzydła drzwiowe z płytą wiórową otworową. Skrzydło jest opakowane w folię termokurczliwą a obrzeża dodatkowo są zabezpieczone styropianem. Cena skrzydeł nie obejmuje klamki, szyldu i wkładki patentowej.

Istnieje możliwość zakupu drzwi i ościeżnic CENTRA (bez nawierceń na zamek i zawiasy) w cenie podobnego produktu z okuciami i nawierceniami. Ościeżnice CENTRA posiadają uszczelki.

 
Więcej informacji, kolorów i wzorów na www.dre.pl

www.repswatch.org

Cena: wg. wyceny indywidualnej

mejor replicas relojes