chwilowki
łść

Okna aluminiowe

 

MB 60

 


System okienny MB-60 jest systemem tzw. ciepłym.

Trzykomorowy kształtownik wykonywany jest z trzech komór zespolonych przekładką o doskonałych właściwościach termicznych. Dlatego możliwe jest stosowanie dwukolorowych profili - inny na zewnątrz, inny wewnątrz. Zastosowany system uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM wydatnie zwiększa izolacyjność
cieplną okna, jak również ogranicza zjawisko kondensacji pary wodnej www.growtallershoes.com.

Okna wykonane w tym systemie mogą mieć prawie dowolne kształty: od zwykłych prostokątnych po łuki, koła i trapezy. Doskonale sprawdzają się one w każdych warunkach meteorologicznych i w każdym rodzaju budownictwa, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym, gdzie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej są często czynnikiem wpływającym na wybór okien.

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 60 mm (ościeżnica),  69 mm skrzydła. Przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy w przypadku drzwi.

Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi. System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych przekładek reloj de imitacion termicznych i uszczelek. Okna w tym systemie sprawdzają się w każdej strefie klimatycznej, w każdym rodzaju budownictwa, również mieszkaniowego. W zakresie formy, estetyki, wytrzymałości i funkcji są zgodne z wymogami norm ochrony cieplnej budynków, norm ekologicznych i zdrowotnych. Ich stosowanie wiąże się z oszczędnością ciepła, chronią przed zimnem i hałasem.


1. Możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych do 50mm.
2. Trzykomorowa budowa profilu, ramy i skrzydła, gwarantuje optymalną izolacyjność termiczną i akustyczną.
3. Uszczelka przyszybowa gwarantuje szczelność, dzięki czemu zapobiega przenikaniu wilgoci do wnętrza konstrukcji okna.
4. Przekładki termiczne z tworzywa sztucznego zapewniają właściwą izolację termiczną.
5. Uszczelka wewnętrzna zapobiega inflitracji wody do wnętrza konstrukcji okna elevator dress shoes.

 

 

Cena: wg. indywidualnej wyceny

wwww.replicabags.me