chwilowki
łść

Okna PCV

 

IGLO 5 / IGLO 5 CLASSIC

 

 

 

 

Profil GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność.
Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia stabilność oraz świetną izolację termiczną. Okna IGLO 5 wykonane w  systemie GL SYSTEM oferowane są w różnorodnych modelach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC. GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki.  System jest dostępny w wersji półzlicowanej oraz standardowej.


Zalety profilu GL SYSTEM:

 • pięciokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej oraz doskonałej stabilności: dzięki układowi komór 
 • wewnątrz profilowych, uszczelek oraz użyciu szyb termoizolacyjnych, dają możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej oraz  kosztów ogrzewania
 • estetyczna i niewidoczna uszczelka przyszybowa
 • możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych o wymiarach do 35 mm
 • 13 mm odległość osi wrębu okuciowego zapewnia optymalne zabezpieczenie przed włamaniem
 • specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia optymalną izolację oraz długotrwałe użytkowanie.
 • wzmocnienia stalowe w ramie i skrzydle podwyższają sztywność, co odgrywa istotną rolę  przy dużych konstrukcjach
 • pięciokomorowa budowa profilu oraz głębokość zabudowy 70 mm zapewnia doskonałą ochronę termiczną i akustyczną
 • specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia optymalną izolację oraz długotrwałe użytkowanie.
 • 13 mm odległości osi wrębu okuciowego zapewnia optymalne zabezpieczenie przed włamaniem.
 • nowoczesny design odpowiada terndom na rynku okiennym
 • możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych.
 • niewidoczne uszczelki przyszybowe.
 • duża komora środkowa gwarantuje odpowiednia statykę.
 • płaska wewnętrzna powierzchnia ościeżnicy ułatwia prawidłowy montaż

IGLO ENERGY

 

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. IGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

replica louis vuitton handbags

Szczegółowe informacje dostępne tutaj

Cena: wg. indywidualnej wyceny

 
Ideal 4000

 System 5- komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym
 

Swoboda wyboru


System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5 komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

    Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.
    Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
    Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację


 

Ideal 7000

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy
 

Nowoczesna technologia, wyjątkowa stylistyka

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wybierając profile ideal 7000 nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie ideal 7000 są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

 


 

 

 


 


 

PERFECTLINE

 

 

 

 

PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyżej jakości. System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości.

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

 Opis systemu : 

 System o głębokości zabudowy 70 mmi  5-komorowej geometrii.
Grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości RAL „klasa A” (PN-EN 12608)
Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.
Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity, łagodny kształt.
Profile skrzydła i ramy okiennej mają w sumie wysokość jedynie 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.
Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu.
Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi jak profil ze spadkiem 15 stopni dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
Pewne osadzenie szyby w profilu o grubości 24 mmpowoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej.
Możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mmbez konieczności użycia dodatkowych profili.
13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.
Profile o szerokości 70 mm dają dużą odporność na warunki atmosferyczne.
Systemowo obliczone wzmocnienia stalowe zapewniają idealną statykę i   bezpieczeństwo.

Okucia - Roto NT standardowo wyposażone w jeden zaczep antywyważeniowy,blokadę błędnego położenia klamki i mikrowentylację.

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.

Szyby - standardowo 4/16/4 U = 1,1. W/m2k

 

 

 

ALPHALINE

 

ALPHALINE to ekskluzywny system profili o szerokości 90 mm i podwyższonych parametrach izolacyjnych. Technologicznie perfekcyjnie wykonany układ trzech uszczelek skutecznie chroniprzed zimnem, wilgocią i niekontrolowanym ruchem powietrza. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego oraz dodatkowo wkładki termicznej, obniża współczynnik przenikania ciepła U o ponad 30%. Dlatego też Alphaline jest szczególnie polecany w przypadku realizacji domów energooszczędnych.

Opis systemu :

System o głębokości zabudowy 90 mm i 6-komorowej geometrii.
Grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości RAL klasa A (PN-EN 12608)
Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm.
Współczynnik przenikania ciepła U osiągający nawet do 0,9 W/m2 przy  zastosowaniu potrójnego oszklenia i klina docieplającego.
Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniający doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną.
Wzmocnienia stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność.
Zgrabne wzornictwo o klasycznej optyce i rolex imitaciones perfectas wyważonych proporcjach. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy na poziomie 118 mm zapewniająca większą powierzchnie szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.
Pewny montaż okuć w skrzydle i ramie poprzez kilka ścianek profila.
Możliwe dodatkowe mocowanie nośnych elementów okuć we wzmocnieniu stalowym.
Zastosowanie takiej samej liczby okuć, jak w systemach 70-milimetrowych.
Dostępność szerokiej palety kompatybilnych elementów łącznych i uzupełniających z 70-milimetrowych systemów profili Veka.

 Okucia - Roto NT Designo z krytą stroną zawiasową standardowo wyposażone w jeden  zaczep antywyważeniowy, blokadę błędnego położenia klamki i mikrowentylkacje.  

Profil   - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.

Szyby  - standardowo 4/12/4/12/4 U = 0,7. W/m2k